CBA.pl to lider polskiego rynku usług hostingowych. Zakres propozycji i rozwiązań kierowanych zarówno do Klienta polskiego, jak i zagranicznego obejmuje płatne i darmowe pakiety hostingowe, domeny oraz serwery VPS. Firma od kilkunastu lat dba o poszerzenie dostępu do nowoczesnych technologii, co przekłada się na stale rosnącą jakość usług i rozwijające się w wyjątkowo szybkim tempie międzynarodowe środowisko pracy. Obecnie jej zasięg to, poza Polską, również Ukraina, Ameryka Południowa, Afryka i kraje Bliskiego Wschodu.

MultiGaming.pl to hosting ts3, który od 2009 roku dostarcza niezawodne serwery TeamSpeak dla graczy. Serwis powstał w ramach współpracy największych sieci serwerów głosowych w Polsce. Nasze doświadczenia wykorzystaliśmy w celu stworzenia kompleksowych narzędzi do ich obsługi. Bezpieczeństwo i niezawodność serwowanych usług jest naszym priorytetem.

Jesteśmy siecią serwerów zapewniającą serwery publiczne do CS:GO i CS 1.6 najwyższej jakości. Prowadzimy swoją działalność od 2010 roku, udostępniając szerokiej gamie graczy rozrywkę na wielu typach serwerów.


Nasz Gaming House First został stworzony około dwóch miesięcy temu w celu promowania e-sportu w Polsce, zapewnienia polskim oraz zagranicznym drużynom organizacji na najwyższym poziomie i nie tylko, także jestesmy otwarci dla amatorskich drużyn jak i osób prywatnych, które chciałby potestować wydajne komputery i oderwać się od rzeczywistości. Na chwilę obecną mamy do zaoferowania 5 stanowisk z monitorami, komputerami i akcesoriami dla graczy do wynajęcia.
Naszym sztandarowym celem obecnie jest nawiązanie współpracy z drużynami e-sportowymi, którym zapewnimy bootcamp (kilkudniowy trening w naszym gaming house), a my dzięki nim zyskamy popularność wśród ich fanów. Na chwilę obecną szukamy partnerów biznesowych/sponsorów, aby razem zdobywać popularność w Polsce i jeśli się uda za granicą.