Inne Organizacja

Pierwsze urodziny Sasssy

Rok temu, po wcześniejszym kilkutygodniowym przygotowaniu powstało Sasssy. Już na samym początku, postawiliśmy sobie poprzeczke wysoko. Nie chcieliśmy, aby projekt zakończył się po kilku miesiącach, ostatecznie będąc porażką. Ta sztuka nam się udała. Obecnie w organizacji jest ponad dwadzieścia osób i to nie tylko zawodnicy. Posiadamy rozbudowany system zarządzania i wiele więcej, co przyczyniło się do obecnej sytuacji rynkowej projektu.

Logo_Sasssy

Naszą misją nadal jest zapewnienie graczom spod bandery czerwonego węża jak najlepszych warunków rozwojowych. Nie wspominając o promocji esportu w Polsce, co jest pierwszorzędnym celem.

Nieustanne dążenie do postawionych celów to połowa sukcesu.

~Kacper "Quantikof" Mizera, właściciel i CEO Sasssy

To odpowiedni moment przypomnieć, kto znajduje się w organizacji i jaką pełni rolę.

Sasssy Counter Strike: Global Offensive ZDZ

XeOOO

Karim

Olmex

Repo

whoami

Sasssy Fifa

Kaka

haZe

GotheQ

Sasssy League of Legends

Stalker

Kenji

Veneto

Kite

Drkoss

Corefly

Personel

xyvex_

Ducek

Gizd

Zarząd

Quantikof

Vegann

Zainteresowanych, zapraszamy do przejrzenia dotychczasowych osiągnięć organizacji: Osiągnięcia oraz odwiedzenia strony internetowej twórcow organizacji. Dziękujemy za to, że jesteście z nami! Wynagrodzimy Waszą wytrwałość w śledzeniu nas niespodzianką, która jest zaplanowana już na dzień jutrzejszy. Tymczasem, miejmy nadzieje, że przed nami kolejny wspaniały rok, a może i więcej.

Reklama