Partnerzy

Thermaltake Polska

Marka Thermaltake budowana jest na bazie produkcji innowacyjnych produktów dla komputerowych entuzjastów, graczy czy modderów, a także dla korporacji na całym świecie. Thermaltake kieruje się dewizą: „Nigdy w tyle – zawsze na czele”, inwestując znaczne środki w dział Badań i Rozwoju.
W ostatnich dekadach rozwój przemysłowy i technologiczny określił kształt świata, w jakim obecnie żyjemy, mając znaczący wpływ na otaczające nas środowisko. Podczas projektowania naszych produktów skupiamy dużą uwagę na ich oddziaływanie na przyrodę. Z tego powodu nasze zasilacze przechodzą testy certyfikatów 80+, by zapewnić jak najmniejsze straty efektywności energetycznej.
Zawsze dążymy do perfekcji – staramy się, by nasze produkty były satysfakcjonujące dla klienta zarówno wizualnie, jak i pod względem osiągów.
O naszych klientów dbamy z największą troską. Z tego powodu monitorujemy i aktualizujemy na bieżąco nasze działy pomocy technicznej i dział gwarancyjny.

CBA.pl

CBA.pl to lider polskiego rynku usług hostingowych. Zakres propozycji i rozwiązań kierowanych zarówno do Klienta polskiego, jak i zagranicznego obejmuje płatne i darmowe pakiety hostingowe, domeny oraz serwery VPS. Firma od kilkunastu lat dba o poszerzenie dostępu do nowoczesnych technologii, co przekłada się na stale rosnącą jakość usług i rozwijające się w wyjątkowo szybkim tempie  międzynarodowe środowisko pracy. Obecnie jej zasięg to, poza Polską, również Ukraina,  Ameryka Południowa, Afryka i kraje Bliskiego Wschodu.

Fullprinted

Fullprinted.pl to kompleksowe zdobienie i znakowanie tekstyliów oraz gadżetów. Specjalizujemy się głównie w nadruku sublimacyjnym ale w ofercie mamy też nadruk DTG oraz hafty, sitodruk, termotransfer sitodrukowy, folię flex, printflex oraz termotransfer cyfrowy. Posiadamy wieloletnie doświdczenie oparte o realizację wielu zamówień. Naszą jakość potwierdzają pozytywne opinie klientów. Posiadamy rozbudowany, nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam na realizacje zamówień w czasie od 3 do 10 dni roboczych. Pracujemy na profesjonalnych maszynach firm Epson, Melco, Kornit. Fullprinty szyjemy na miejscu w naszej firmie (posiadamy własne maszyny do szycia) dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. W zależności od ilości i jakościu materiału stosujemy różne techniki druku. Wykonujemy zlecenia już od 1 sztuki!

MultiGaming

MultiGaming.pl to hosting ts3, który od 2009 roku dostarcza niezawodne serwery TeamSpeak dla graczy. Serwis powstał w ramach współpracy największych sieci serwerów głosowych w Polsce. Nasze doświadczenia wykorzystaliśmy w celu stworzenia kompleksowych narzędzi do ich obsługi. Bezpieczeństwo i niezawodność serwowanych usług jest naszym priorytetem.

Reklama