Partnerzy

Thermaltake Polska
  • ThermaltakePolskaWWW
  • ThermaltakePolskaFanpage

Marka Thermaltake budowana jest na bazie produkcji innowacyjnych produktów dla komputerowych entuzjastów, graczy czy modderów, a także dla korporacji na całym świecie. Thermaltake kieruje się dewizą: „Nigdy w tyle – zawsze na czele”, inwestując znaczne środki w dział Badań i Rozwoju.
W ostatnich dekadach rozwój przemysłowy i technologiczny określił kształt świata, w jakim obecnie żyjemy, mając znaczący wpływ na otaczające nas środowisko. Podczas projektowania naszych produktów skupiamy dużą uwagę na ich oddziaływanie na przyrodę. Z tego powodu nasze zasilacze przechodzą testy certyfikatów 80+, by zapewnić jak najmniejsze straty efektywności energetycznej.
Zawsze dążymy do perfekcji – staramy się, by nasze produkty były satysfakcjonujące dla klienta zarówno wizualnie, jak i pod względem osiągów.
O naszych klientów dbamy z największą troską. Z tego powodu monitorujemy i aktualizujemy na bieżąco nasze działy pomocy technicznej i dział gwarancyjny.

Gaming House F1rst
  • MultiGamingWWW
  • MultiGamingFanpage
  • MultiGamingTwitter

MultiGaming.pl to hosting ts3, który od 2009 roku dostarcza niezawodne serwery TeamSpeak dla graczy. Serwis powstał w ramach współpracy największych sieci serwerów głosowych w Polsce. Nasze doświadczenia wykorzystaliśmy w celu stworzenia kompleksowych narzędzi do ich obsługi. Bezpieczeństwo i niezawodność serwowanych usług jest naszym priorytetem.

Gaming House F1rst
  • GamingHouseF1rstWWW
  • GamingHouseF1rstFanpage

Nasz Gaming House First został stworzony około dwóch miesięcy temu w celu promowania e-sportu w Polsce, zapewnienia polskim oraz zagranicznym drużynom organizacji na najwyższym poziomie i nie tylko, także jestesmy otwarci dla amatorskich drużyn jak i osób prywatnych, które chciałby potestować wydajne komputery i oderwać się od rzeczywistości. Na chwilę obecną mamy do zaoferowania 5 stanowisk z monitorami, komputerami i akcesoriami dla graczy do wynajęcia.
Naszym sztandarowym celem obecnie jest nawiązanie współpracy z drużynami e-sportowymi, którym zapewnimy bootcamp (kilkudniowy trening w naszym gaming house), a my dzięki nim zyskamy popularność wśród ich fanów. Na chwilę obecną szukamy partnerów biznesowych/sponsorów, aby razem zdobywać popularność w Polsce i jeśli się uda za granicą.

Reklama