Po mniejszej aktywności powracamy ze zdwojoną siłą oraz motywacją.

Połączyliśmy siły z popularną siecią serwerów CS:GO ArenaSkilla.pl, która może pochwalić się sporą społecznością fanów oraz graczy, jak i nieskazitelną jakością usług.

Niedawno rozpoczęliśmy spore zmiany wewnątrz organizacji, co można zaobserwować po uaktualnieniu szaty graficznej naszej witryny oraz social mediów. Po kilkutygodniowych rozmowach z wieloma firmami jesteśmy w stanie powoli przedstawiać ich efekty. Z tego miejsca chciałbym podziękować AS za zaufanie, którym nas obdarzyli.

Kacper “Quantikof” Mizera, CEO

Z okazji nawiązania tej współpracy ogłaszamy konkurs, na skina niespodziankę do CS:GO. Wszystko odbywa się na naszym Fanpage w sekcji komentarzy pod najnowszym postem.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału oraz do przeczytania regulaminu konkursu.

Regulamin

I. Założenia ogólne

  1. Organizatorem konkursu jest polska organizacja esportowa Sasssy, zwana dalej Organizator.

II. Zasady uczesnictwa

Aby uczestniczyć w konkursie należy:

  1. Polubić Fanpage na Facebooku polskiej organizacji esportowej Sasssy: https://www.facebook.com/Sasssypl/ oraz sieci serwerów CS:GO ArenaSkilla.pl: https://www.facebook.com/ArenaSkillaOFFICIAL.
  2. Zostawić polubienie bądź reakcje pod postem na Fanpage’u na Facebooku polskiej organizacji esportowej Sasssy, który zawiera informacje o konkursie oraz link do jego regulaminu w komentarzu: https://www.facebook.com/Sasssypl/posts/1866417060338678.
  3. W komentarzu pod postem na Fanpage’u na Facebooku polskiej organizacji esportowej Sasssy: https://www.facebook.com/Sasssypl/posts/1866417060338678 napisać jak najciekawsze życzenia świąteczne.

III. Przebieg konkursu

  1. Czas trwania zgłoszeń do konkursu trwa od: 24.11.2017r. 14:00 do 01.12.2017r. 23:59.
  2. Zwycięzcą zostaje osoba, która według Kacpra Mizery, CEO polskiej organizacji esportowej Sasssy wykaże się kreatywnością zamieszczonych treści, które przybliżone zostały w II.3.

IV. Nagroda oraz jej dostarczenie

  1. Nagrodą w konkursie jest skórka do broni w grze Counter Strike: Global Offensive AWP | Słońce w znaku Lwa w stanie: Lekkie zużycie, warte na chwilę pisania regulaminu (24.11.2017r. 01:15) 7,38 zł na markecie Steam, platformy gier przeznaczonej dla graczy komputerowych.
  2. Nagroda zostanie dostarczona na konto na platformie Steam zwycięzcy, gdy ten zostanie ogłoszony we wpisie na Fanpage na Facebooku polskiej organizacji esportowej Sasssy 02.12.2017 o 17:00. W ciągu 24 godzin po ogłoszeniu zwycięzca zobowiązany jest do dostarczenia swojego Steam TradeURL na Fanpage na Facebooku polskiej organizacji esportowej Sasssy. Jeśli wszystko pójdzie tak jak zostało założone, to od momentu wyświetlenia tej wiadomości przez Organizatorów skórka dotrze do 48 godzin. Jeśli jednak zwycięzca nie zgłosi się ze swoim Steam TradeURL na Fanpage na Facebooku polskiej organizacji esportowej Sasssy w ciągu 24 godzin to konkurs zostaje unieważniony.
Kategorie: Organizacja

Powiązane Posty

Organizacja

Wyniki konkursu i nasze plany

Dziś pora na garstkę ciekawych informacji, jak i wyniki konkursu mikołajkowego. Zacznijmy od wymienienia zwycięzców. Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w naszej inicjatywie, jednak tym razem możemy obdarować tylko trzy osoby, nad czym mocno Czytaj więcej…

CS:GO

Sasssy.CS:GO opuszcza nasze szeregi

Po niemal trzech miesiącach współpracy szeregi Sasssy opuszcza nasza dotychczasowa dywizja CS:GO, w składzie: 👉 Jakub “ave!N” Łątka 👉 Artur ‘Jastrzombekk’ Lemański, 👉 Kacper “Quantikof” Mizera, 👉 Kacper “klikan” Zontek, 👉 Pendzel, 👉 Michał “Husse” Czytaj więcej…

Organizacja

Konkurs mikołajkowy

W dniu dzisiejszym na naszym facebooku rozpoczynamy konkurs mikołajkowy sponsorowany przez naszych partnerów. LINK Nagrody: -75% zniżki na pobyt w Gaming House F1rst 20zł PaysafeCard -10% zniżki na dowolną grafikę Qeesec Regulamin I. Założenia ogólne Czytaj więcej…