W dniu dzisiejszym na naszym facebooku rozpoczynamy konkurs mikołajkowy sponsorowany przez naszych partnerów. LINK

Nagrody:

-75% zniżki na pobyt w Gaming House F1rst

20zł PaysafeCard

-10% zniżki na dowolną grafikę Qeesec

Regulamin

I. Założenia ogólne

 1. Organizatorem konkursu jest polska organizacja esportowa Sasssy, zwana dalej Organizator we współpracy z Gaming House F1rst: https://www.gaminghousefirst.pl/ oraz firmą zajmującą się grafiką komputerową  Qeesec: https://qeesec.eu/ .

II. Zasady uczesnictwa

Aby uczestniczyć w konkursie należy:

 1. Polubić Fanpage na Facebooku polskiej organizacji esportowej Sasssy: https://www.facebook.com/Sasssypl/ oraz współorganizatorów: Gaming House F1rst: https://www.facebook.com/F1rstGamingHouse/ oraz firmy zajmującej się grafiką komputerową Qeesec: https://www.facebook.com/Qeesec/ .
 2. Zostawić polubienie bądź reakcje pod postem na Fanpage’u na Facebooku polskiej organizacji esportowej Sasssy, który zawiera informacje o konkursie oraz link do jego regulaminu w komentarzu: https://www.facebook.com/Sasssypl/posts/1866417060338678.
 3. W komentarzu pod postem na Fanpage’u na Facebooku polskiej organizacji esportowej Sasssy: https://www.facebook.com/Sasssypl/posts/1871765513137166 wybrać jedną z trzech dostępnych nagród oraz kreatywnie uzasadnić dlaczego powinno się ją wygrać.

III. Przebieg konkursu

 1. Czas trwania zgłoszeń do konkursu trwa od: 06.12.2017r. 15:00 do 10.12.2017r. 23:59.
 2. Zwycięzcami (trzy nagrody = trzech wygranych) zostają osoby, które według Kacpra Mizery, CEO polskiej organizacji esportowej Sasssy wykaże się kreatywnością zamieszczonych treści, które przybliżone zostały w II.3.

IV. Nagroda oraz jej dostarczenie

 1. Sponsorami nagród są: Organizator oraz partnerzy polskiej organizacji esportowej Sasssy, Gaming House F1rst: https://www.gaminghousefirst.pl/, Qeesec: https://qeesec.eu/.
 2. Do wygrania w konkursie jest: -75% zniżki na pobyt w Gaming House F1rst: https://www.gaminghousefirst.pl/ , 20 zł paysafecard oraz -10% na dowolną grafikę u firmy specjalizującej się w grafice komputerowej Qeesec: https://qeesec.eu/ .
 3. Nagrody przedstawione są w formie kodów rabatowych ( -75% zniżki na pobyt w Gaming House F1rst: https://www.gaminghousefirst.pl/ , -10% na dowolną grafikę u firmy specjalizującej się w grafice komputerowej Qeesec: https://qeesec.eu) oraz kodu paysafecard 20 zł.
 4. Wyniki zostaną ogłoszona 11.12.2017r. o godzinie 17:00 na Fanpage polskiej organizacji esportowej Sasssy: https://www.facebook.com/Sasssypl/ .
 5. Od ogłoszenia wyników, zwycięzcy mają 48 godzin na zgłoszenie się (czas na zgłoszenie się upływa 13.12.2017r. o godzinie 17:01) w prywatnej wiadomości na Fanpage polskiej organizacji esportowej Sasssy : https://www.facebook.com/Sasssypl/ . Jeśli tak się nie stanie, nagroda przepada.
Kategorie: Organizacja

Powiązane Posty

Organizacja

Wyniki konkursu i nasze plany

Dziś pora na garstkę ciekawych informacji, jak i wyniki konkursu mikołajkowego. Zacznijmy od wymienienia zwycięzców. Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w naszej inicjatywie, jednak tym razem możemy obdarować tylko trzy osoby, nad czym mocno Czytaj więcej…

CS:GO

Sasssy.CS:GO opuszcza nasze szeregi

Po niemal trzech miesiącach współpracy szeregi Sasssy opuszcza nasza dotychczasowa dywizja CS:GO, w składzie: 👉 Jakub “ave!N” Łątka 👉 Artur ‘Jastrzombekk’ Lemański, 👉 Kacper “Quantikof” Mizera, 👉 Kacper “klikan” Zontek, 👉 Pendzel, 👉 Michał “Husse” Czytaj więcej…

Organizacja

Na arenę!

Po mniejszej aktywności powracamy ze zdwojoną siłą oraz motywacją. Połączyliśmy siły z popularną siecią serwerów CS:GO ArenaSkilla.pl, która może pochwalić się sporą społecznością fanów oraz graczy, jak i nieskazitelną jakością usług. Niedawno rozpoczęliśmy spore zmiany Czytaj więcej…