Fifa League of Legends

Jedziemy do Sosnowca!

Ostatnio informowaliśmy Was o kwalifikacjach do turnieju, który odbędzie się już 11 maja w Sosnowcu. Dzisiaj przychodzimy z równie ciekawą, ale bardziej interesującą wieścią. Pojawimy się tam wraz z naszą dywizją Ligi Legend oraz Kaką.

 

Sasssy League of Legends

Stalker

Kite

Kenji

Drkoss

Veneto

Sasssy Fifa

Kaka

Oprócz Sasssy LoL w eliminacjach Tour de_ZDZ #2 (Sosnowiec) zagrało Sasssy CS:GO ZDZ, które nie poradziło sobie tak dobrze, przegrywając pierwsze spotkanie 9:16 (mirage), kontra ENERGETYK. Na tym zakończyła się ich przygoda z turniejem.

Drużyna Kite nie miała łatwo awansować na turniej lanowy, ponieważ mecze w grupie nie wystarczyły, by otrzymać promocje. Wyniki z koszyka A:

Sasssy LoL 0:1 Annoying White Nodes

Sasssy LoL 0:1 Vector e-sport

Sasssy LoL 1:0 Team e-sport ATOMS ZDZ Szkoły w Kętach

3 z 4 drużyn w naszej grupie posiadało taki sam bilans wygranych/przegranych spotkań (1-2), w związku z czym organizatorzy zarządzili przeprowadzenie dogrywki, gdzie nasi zawodnicy nie dopuścili, by przeciwnik przejął kontrolę nad rozgrywką. Pozostałe wyniki:

Sasssy LoL 1:0 Team e-sport ATOMS ZDZ Szkoły w Kętach

Sasssy LoL 1:0 Annoying White Nodes

Dzięki tym zwycięstwom zapewniliśmy sobie godne wyjście na finały. Już w ten piątek zobaczymy się w ZDZ, Zespole Szkół w Sosnowcu. Pierwsze spotkanie na lanie rozgrywamy około 10:00 przeciwko StrangerSkillTeam (format: podwójna eliminacja BO1, finał BO3, w którym +1 mape otrzymuje zespół z drabinki wygranych). Wtedy też zaczną się rozgrywki Fifa. Poniżej zamieszczamy link do Twitcha organizatorów, gdzie znajdziecie transmisje z turnieju. Bądźcie z nami!

Przewidywany harmonogram zawodów League of Legends

Reklama