ave!N
Jakub Łątka

Gram w CS:GO od 3 lat, a od roku półprofesjonalnie. Na co dzień chodzę do technikum i czytam książki. W wolnym czasie zamiast kawy siorbię yerbę.

Jastrzombekk
Artur Lemański

Swoją przygodę z Counter-Strike'm zacząłem gdy miałem 8 lat. W 2013 roku zacząłem zajmować się tytułem Counter-Strike: Global Offensive. Oprócz tego, to od czasu do czasu gram w piłkę nożną.

Quantikof
Kacper Mizera

W grze trzymam się swojej pozycji, jestem snajperem oraz prowadzącym. Moim drugim, równie ważnym zajęciem jest zajmowanie się organizacją Sasssy, ponieważ jestem jej właścicielem oraz CEO. Ponadto lubię pisać i prowadzić social media. W wolnym czasie chodzę na siłownie, która jest moim drugoplanowym zajęciem.

klikan
Kacper Zontek

Gram w CS:GO od 2 lat, rok temu zacząłem jeździć na turnieje lanowe. Staram się cały czas rozwijać, może kiedyś coś z tego będzie. W wolnym czasie śpię.

Pendzel
Dawid Ryczko

W Counter-Strike zacząłem grać od wersji 1.6, swój czas spędzałem wtedy na serwerach typu surf. Jestem graczem CS:GO od ponad dwóch lat, mając nadzieję, że kiedyś coś z tego wyjdzie. W wolnym czasie chodzę na siłownie i gram w piłkę nożną.

Husse
Michał Gluza

Gram w CS:GO około 3 lata, rok temu zacząłem robić to półprofesjonalnie. Miałem okazje zagrać już na kilku turniejach lanowych. Interesuję się terrarystyką, czasem lubię wpaść na siłownie. Obecnie jestem graczem rezerwowym dywizji Sasssy.CS:GO.